Yangın Kapısı İmalatı

Yangın Kapısı İmalatı, Yangın kapısı imalatı yapan firmamız, sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak uygun fiyatlı yangın kapısı alabileceğiniz bir firmadır.

Yangın kapısı imalatı ve yangın kapısı montajı yapan firmamız, sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak sizlere uzman bir hizmet sağlayacaktır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz, sizlere tüm hizmetleri sağlayacak ve gerekli konularda yardımcı olacaktır. Böylece montaj hizmetleri için de ekstra bir hizmet almanıza gerek kalmaz.

Yangın kapısı, yangın bölgesinden çıkmak için önemli olduğundan dolayı insanlarını güvenlerini sağlamaktadır. Bundan dolayı gerekli prosedürlere uygun şekilde dizayn edilmesi oldukça önemlidir. Firmamız tüm teknik özellikleri göz önünde bulundurur ve sizlere herhangi bir mağduriyet yaşatmamak için çalışmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek yangın kapısı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve istediğiniz sayıda kapı siparişi verebilirsiniz.

Yangın Kapısı Satışı

Uzun zamandır yangın kapısı üretimi ve satışı yapan firmamız, aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm aksesuarları bulabileceğiniz bir firmadır. Firmamızdan tüm hizmetleri alabilirsiniz. Üretim yaparken tüm ayrıntılara dikkat etmekle birlikte yangın kapılarına panik kolu takmaktayız. Panik kolu, herhangi bir sorun yaşamamanız için oldukça önemlidir. Uygun fiyatlı bir satış yapan aynı zamanda sektörün önde gelen firmalarından biri olarak bizi her türlü sorununuz için arayabilirsiniz. Yangın kapısı satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PROFESYONEL TESTEK ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN.

> 0532 703 75 09 <

> 0532 711 74 23 <

> 0530 842 39 38 <

1 KİŞİYE REFERAN OLUN ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ % 5 İNDİRİMİ KAPIN.

Nerde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİNDE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsimum 24 SAAT İÇERİSİNDE BELİRTMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESTE OLACAĞIZ.

Esenler Yangın Kapısı Yangına Dayanıklılık Derecesi Yangın kapısı, herhangi bir binanın bir tahliye durumunda sakinler, ziyaretçiler ve personel için güvenli bir çıkış sağlar. Bu yüzden yangın kapısının kalabalık yerlerde kullanımı zorunlu olmaktadır. Çünkü yangın kapısı ile kişiler güvenli bir şekilde yangından kurtulabilirler. Böyle bir sorumluluğun farkında olan Karaboğa firmamız Esenler yangın kapısı alanıyla size daha kaliteli ve profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Esenler yangın kapısı, yangın esnasında daha güvenli çıkış deneyimi sunmaktadır.

Yangına dayanıklılık derecesi

Yangın kapısına, yangına dayanıklılık derecesi verilir.  Genellikle cam, alçı, çelik, ahşap ve alüminyum kombinasyonundan yapılır. Esenler yangın kapısı 30,60,90,120 dakikaya kadar yangına karşı dayanabilmektedir. Esenler yangın kapısı farklı sürelerde yangına dayanma nedeni yangın kapısında kullanılacak malzeme ve alana bağlı değişmektedir.

Yangın kapısı hakkında bilgiler

Yangın kapısı kapalı tutulacak şekilde tasarlanmışlardır. Ayrıca duvar ile kapı arasındaki boşluklar yangına dayanıklı bir dolgu macunu ile doldurulmalıdır. Bazı yangın kapılarının içinde tel örgü cam, sıvı sodyum silikat, seramik cam veya bor silikat camdan yapılabilen pencereler vardır. Telli cam genellikle ateşe dayanıklıdır.

 

Bunun yanında sıvı sodyum silikat esas olarak ısıyı yalıtmak için kullanılır. Esenler yangın kapısı ise başlangıç ısısı 74 derece olana kadar yangına karşı korumaktadır. Esenler yangın kapısı, yangına dayanaklı iç dolgu ile yalıtılmıştır. Esenler yangın kapısı ile ilgili detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

 

Camlı yangın kapısı

 

Cam kapıların yangına dayanıklı olması gerektiğinde ne olur? Yangına dayanıklı camlar gitmenin yoludur. Cam yangın kapıları hakkında bilmeniz gerekenlere bir göz atalım. Cam, modern inşaat ve mimaride her yerde bulunur. Cesur ve pürüzsüzdür ve ticari, endüstriyel ve konut alanlarında giderek daha yaygın hale gelmektedir. Peki ya camın yangına dayanıklı olması gerektiğinde? Çözüm, yangına dayanıklı camdır. Karaboğa mühendislik olarak alanında lider firmamız en uygun Camlı yangın kapısı hizmeti sunmaktadır.

 

Camlı yangın kapısı imalatı

 

Cam yangın kapıları, yangına dayanıklılıklarına ve genel olarak onu içerme yeteneklerine göre ölçülür. Derecelendirmeleri genellikle 3 numaralı bir kalıptan oluşur. Setteki ilk rakam, kapının yapısal sağlamlığını ve yapısal bütünlüğünü korurken yangına dayanma kapasitesini ifade eder. Bu sayı yalnızca duvarları derecelendirmek için kullanılır. Çünkü yangın kapıları ve pencereleri yapısal elemanlar olarak kabul edilmemektedir.

 

Diğer rakamlar yalıtım ve yangın sürelerini dayanmasıyla alakalı olmaktadır. Camlı yangın kapısı imalatında lider sayılan Karaboğa mühendislik firmamız size en uygun kapıları sunmaktadır.

 

Camlı yangın kapısı firmaları hakkında

 

Seçtiğiniz cam yangın kapıları (ve diğer ürünler) için yangına dayanıklılık derecelerinin Ulusal Yapı Yönetmeliğine göre binanızın standartlarına uyması ve bu nedenle uyumlu ve sertifikalandırılabilir olması çok önemlidir. Camlı yangın kapısı sektöründe firmamız adını lider firmalar arasında sayılmaktadır.

 

Cam Yangın Kapıları fiyatları

 

Yangına dayanıklı camlar çok yönlüdür. Üretim sürecinde kapı ve duvarlara uygulanabileceği gibi bazı durumlarda hâlihazırda cam kapılar, duvarlar ve pencereler içeren mevcut yapılara da eklenebilir. Bu, özellikle yangına dayanıklı miras kapılar söz konusu olduğunda önemlidir. Camlı yangın kapısı fiyatları boyutuna ve tasarımına göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Camlı yangın kapısı fiyatları hakkında bizimle  karabogamuhendislik.comile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni